Marktleider in tijdsregistratie en elektronische beveiliging

Integratie van Intercom en Video-intercom

GET integreert diverse intercom en video-intercomsystemen met de GET-toegangscontrole.

Wij hebben zeer veel ervaring met Siedle apparatuur, maar afhankelijk van uw specifieke behoeften integreren wij ook systemen van andere leveranciers.

Onze badgelezers worden volledig ingebouwd in de behuizing van het Siedle intercomsysteem. Hierdoor krijgt het geheel een esthetisch design.

In geval bezoekers zich via de intercom bij een centrale receptie aanmelden, kan de deur of slagboom rechtstreeks aangestuurd worden van uit de toegangscontrolesoftware ofwel van uit het intercom systeem.

Een bezoeker kan via de telefooncentrale ook worden doorverbonden naar een extern telefoon- of GSM-nummer. Door het indrukken van een toetsencombinatie op de telefoon of GSM, kan de hindernis van op afstand geopend worden. De toegangscontrolesoftware zal deze actie loggen voor latere consultatie .

Het is tenslotte ook mogelijk om complexere workflows te voorzien, bv.:

  • verplichte spraakverbinding vooraleer een hindernis kan worden geopend;
  • archivering van de bijhorende intercom camerabeelden, gekoppeld aan het oproepmoment;
  • visualisatie en opname van de intercombeelden in de CCTV .