
PKT (Prime Key Technology) is dé budgetvriendelijke GET-oplossing die de kloof overbrugt tussen onze online toegangscontrole en de klassieke mechanische sleutelsystemen. Digitale, kabelvrije sloten garanderen u een veilige oplossing waarvan zowel de installatie, het gebruik als het onderhoud eenvoudig en goedkoop zijn.
Offline toegangscontrole is een ideale oplossing als:

Het GET-offline systeem is volledig geïntegreerd met de GET-online toegangscontrolesoftware. Elke medewerkersbadge fungeert ook als gegevensdrager waarmee informatie tussen de centrale beheerssoftware en de offline sloten wordt verstuurd. Dit resulteert in volgende voordelen:
Voor een grotere organisatie wordt een sleutelplan al snel zeer complex. Het beheer wordt omslachtig en sleutelverlies kan hoge kosten meebrengen. Vergelijkende studies wijzen uit dat de totale kosten (investering + operationele kosten) van een offline toegangscontrolesysteem na gemiddeld 3 à 4 jaar lager wordt dan de kosten van een klassiek sleutelsysteem.
Door ongezien sleutelverlies en verspreide duplicaten daalt hiermee ook de graad van beveiliging met een mechanisch sleutelsysteem.